Views: 189

Kokybiški kaminų įdėklai

kaminų idėklų ir pristatomų kaminų montavimas

Parduodama Ovalūs kaminų įdėklai palankiomis kainomis. Siūlomas platus prekių asortimentas, didmeninė ir mažmeninė prekyba, montavimas Lietuvoje

Dūmtraukiai ir kaminai

Mūsų įmonė sėkmingai darbuojasi kaminų, dūmtraukių, dūmtakių įrengimų srityje.montavimo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje. Specializuojamės šioje srityje pakankamai daug metų, tad labai atsakingai galime Jums patarti kokį kaminą (dūmtraukį) geriau rinktis, jei jau turite (ar žinote) šildymo prietaiso charakteristikas.

Visiškai vienodų kaminų nėra, tad visada atsižvelgiame į statinio konstrukcijas, užsakovo pageidavimus ir esamas galimybes. Visa tai įvertinę, visuomet randame tinkamiausią būdą kamino konstrukcijai įrengti, pasirūpiname visomis reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis, kad užsakovas turėtų minimumą rūpesčių. Dirbame atsakingai, kruopščiai, sąžiningai ir pagal esamas Lietuvoje galiojančias normas ir taisykles.

galite būti užtikrinti aukščiausia kokybe, nes visi gaminiai ženklinami CE ženklu, kuris įrodo, kad visa produkcija atitinka Europos Sąjungos kokybės ir saugumo reikalavimus.

 • plieno rūšies;
 • izoliacinių medžiagų;
 • montavimo darbų kokybės;
 • tinkamo dūmtraukio parinkimo šildymo įrenginiui;
 • naudojamo kuro rūšies;
 • priežiūros;

Jei metalinis dūmtraukis yra kokybiškas, tinkamai sumontuotas bei teisingai eksploatuojamas, jo tarnavimo laikotarpis gali būti 20 ir daugiau metų. O jei į visa tai neatsižvelgiama, gali suirti per keletą mėnesių, o kartu tapti nelaimingų atsitikimų priežastimi.

Lietuvoje jau daugelį metų praktika rodo, kad įsigyjant gaminį jo pasirinkimą lemia kainos ir kokybės santykis. Todėl dažniausiai sumontuojamų dūmtraukių sudaro namų gamybos ir mažose dirbtuvėse pagaminti dūmtraukiai. Specialistų teigimu, tokie gaminiai yra labai prastos kokybės, neišbandyti laboratorijose ir netinkami naudoti pagal paskirtį. Juos gamina iš plonesnio plieno, retai kada naudoja rūgščiai atsparų nerūdijantį plieną.

Visiems dūmtraukiams pagrindinis reikalavimas – saugumas. Jie turi atitikti Lietuvos Respublikoje privalomų ES darniųjų standartų reikalavimus. Kaip įrodymas apie dūmtraukio nustatytų reikalavimų atitikimą yra gamintojo ar jo įgalioto atstovo vartotojui dūmtraukio ar jo sistemos atitikties deklaracijos, o gaminiai paženklinti pagal reikalavimus. Pardavėjas privalo pirkėjui pateikti ir dūmtraukio montavimo eksploatavimo instrukciją valstybine kalba.

Kreipdamiesi į šildymo įrangos specialistus jūs gausite išsamų pasiūlymą jūsų konkrečiam šildymo įrenginiui ir dūmtraukiui, o taip pat ir visas garantijas.

REIKALAVIMAI DŪMTRAUKIAMS

Kiekviena dūmtraukių sistema (elementai) privalo turėti ženklinimą, kuriame yra nurodyti parametrai:

 • atitinkamo standarto žymuo;
 • temperatūros klasė;
 • slėgio klasė;
 • atsparumo kondensatui klasė;
 • atsparumo korozijai klasė;
 • atsparumo suodžių gaisrui klasė;

Prieš įsirengiant šildymo įrenginį, kuriam reikalingas dūmtraukis būtina tinkamai pasirinkti rangovą (montuotoją), kuris ne tik kokybiškai atliks darbus, bet ir atlikinės sezonines, eilines ir neeilines įrenginio bei dūmtraukio priežiūras.

SVARBU: būtinai reikalaukite rangovo (montuotojo) gaminių atitikties deklaracijos, atliktų darbų akto, paslėptų darbų akto, įmonės deklaracijos, visų lydinčių sertifikatų, garantinių talonų ir sąskaitų – faktūrų.

Tad dirbantys su verslo liudijimais čia tikrai jums netiks, nes visos garantijos “išeis” kartu su jais jiems uždarius jūsų būsto duris.

SVARBU: Kiekvienas pamastykime prieš išsikviesdami ir įsileisdami į namus “neaiškų” pardavėją ar montavimo “specialistą”.

Sumontavus, išrašius reikiamus dokumentus užsakovas gali būti ramus, kad net įvykus nelaimingam atvejui, gaisrininkai, draudimo kompanijų atstovai, pagal pateiktą dokumentaciją matys kas ir iš kokių medžiagų sumontuota ir galės įvardinti pasekmės priežastį ir pareikalauti kompensacijų.

Skambinti